Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Herentals Boekt! 4 : aanrader voor alle bibliofielen en meer

Boekt

Herentals Boekt! dit jaar op zondag 26 oktober van 11 tot 18u in de Kunstencampus Molenvest Herentals, is al aan z'n 4e editie toe. 

 

 

 

 

"We blijven trouw aan onze format: een gezellige boekenhappening voor een breed publiek met signeersessies van auteurs, veel boeken,  een bar, live muziek en animatie", zegt  Elle Van Loy, voorzitter Herentals Boekt! 

 

 

 

 

"In de podiumzaal worden de winnaars van de schrijfwedstrijd van Rotary Club Herentals bekendgemaakt. Geletterdheid en leesbevordering blijven immers enkele van onze speerpunten. Met de opbrengst van de bar willen we net als de vorige keren een lokaal goed doel steunen."

 

 

 

Bekende gastauteurs

 

 

"Behalve auteurs uit Herentals en de ruimere regio krijgen we dit jaar ook bekende gastauteurs op bezoek. Liesbet Slegers signeert van 14 tot 16 uur, Patrick Van Gompel zal aanwezig zijn vanaf 14.30 uur, Louis Van Dievel tekent present van 15 tot 17 uur en Erik Vlaminck komt langs om 16 uur."

 

 

 

Veel recent werk

 

 

"We zijn bijzonder trots op het deelnemersveld en het aanbod waarin zowat iedereen zijn gading kan vinden. Van leuke en speelse kinderboeken over fictie en non-fictie tot romans, thrillers en true crime.

 

Heel wat deelnemende auteurs kunnen nieuw werk presenteren. Journalist Stefan Laenen pakt uit met zijn kakelverse boek ‘De kille Kempen’, true crime van de bovenste plank. 

Louis Van Dievel bracht met Rik III en Willy en Romain dit jaar niet één maar twee nieuwe romans uit en Erik Vlaminck komt naast andere bestsellers zijn nieuwste roman Het Nachtlicht presenteren. 

 

Ook Bart Lamers en Maarten Jagermeester brengen hun nieuwste boeken mee.  En de inkt van de 5e druk van het boek ‘Nou en’ van Patrick Van Gompel is bij wijze van spreken nog niet droog of je kan hem mét handtekening van de auteur aanschaffen op Herentals Boekt! Voor de verkoop van al die boeken genieten we de steun van Standaard Boekhandel Herentals.

 

 

Collector items

 

 

Boekhandel Van Sande reikte ons enkele schaars te vinden boeken aan. Rik Van Looy, Monument voor een Keizer en het postkaartenboek Honderd Groeten uit Herentals zijn bijna nergens meer te vinden, dus Herentals Boekt is dé gelegenheid bij uitstek om een van deze boeken te scoren. Per verkocht exemplaar van deze boeken gaat bovendien een deel naar het goede doel.

 

 

 

Praktisch

Herentals Boekt! 4, zondag 26 oktober van 11 tot 18u.  

Met:

Patrick Van Gompel (vanaf 14.30 uur)

Louis Van Dievel (15 tot 17 uur)

Erik Vlaminck (16 tot 17 uur)

Liesbet Slegers (14 tot 16 uur).

 

En tal van auteurs uit Herentals en de ruimere regio (op de Facebookpagina Herentals Boekt worden ze allemaal voorgesteld):

Stefan Laenen (na de middag), Lief Vleugels, Marc Helsen, Maarten Jagermeester, Herentaldum, Brigade Piron, Bart Lamers, Stef Janssens en Raf Van Rooy, Luc Vos, Thijs Delrue, Greet Willems, Cel Vermeulen, Chee, Hilde Hoefnagels, Nona Van Looy, Julius Schellens en Anne Van Moere, Tejo Briers, Anne-Marie Hooyberghs, George Scholte, Stan Jacobs, André Gozin, Christel Desmaretz, Dirk Vissers en Andy Meeus.

 

Met de medewerking van Bibliotheek Herentals (boekendokter), Rotary Club Herentals (scholenwedstrijd) en Standaard Boekhandel Herentals.

Toegang:          Gratis

Locatie:             Kunstencampus, Molenvest 21 Herentals

Info: Herentals Boekt! anima.elle@telenet.be

boekt a 202510

Herentals Boekt!op zondag 26 oktober van 11 tot 18u in de Kunstencampus op de Molenvest in Herentals : aanrader

Molenvest 21, Herentals, België

Boekt